Umění pro lepší život / ART FOR better LIFE
Myšlenkou projektu Pettrophy je podporovat zvířata, organizace na jejich ochranu, útulky a všechny, kteří se podílejí na tom, aby mohli mít co nejlepší životní podmínky. Rozhodli jsme se darovat 10 -20% ze zisku z každé služby a 30% ze zisku z každého prodaného kusu, originálního signovaného díla, které je vkusným dekoračním prvkem domácího či pracovního prostředí.
Chceš pomoci i ty ? Chceš, aby tvé zvířátko pomáhalo druhým ?
Je to jednoduché! Nákupem díla podpoříte organizaci, pro kterou je částka určena. Máte doma miláčka, kterého byste si chtěl zvěčnit? Vykrájejte si své prostředí a uděláte si radost. Ale co je hlavní, svým činem můžete pomáhat dalším. Pokud máte zájem pomoci i vy, klidně se nám ozvěte a domluvíme se na fotografování. Vytvoříme fotopanel vašeho miláčka, přidáme mu štítek, koho bude podporovat a zveřejníme ho na naší stránce. Nemalá procenta z prodeje poukážeme na účet útulkům a organizacím na ochranu zvířat. U každého dílu je uvedena částka, kterou podpoříte danou organizaci.
Je to jednoduché! Nákupem díla podpoříte organizaci, pro kterou je částka určena.
Máte doma miláčka, kterého byste si chtěl zvěčnit?
 Vykrájejte si své prostředí a uděláte si radost. Ale co je hlavní, svým činem můžete pomáhat dalším. Pokud máte zájem pomoci i vy, klidně se nám ozvěte a domluvíme se na fotografování. Vytvoříme fotopanel vašeho miláčka, přidáme mu štítek, koho bude podporovat a zveřejníme ho na naší stránce. Nemalá procenta z prodeje poukážeme na účet útulkům a organizacím na ochranu zvířat. U každého dílu je uvedena částka, kterou podpoříte danou organizaci.
Spolupráce
Máte organizaci nebo útulek a chybí vám finance? Pomoc je na cestě. Spolupráce spočívá v podpoře financování vaší organizace z prodeje fotopanelů zvířat.

Tak neváhejte a pomozte i vy!

next work

Back to Top